• לקריאת המאמר

  עד כמה משפיעה המרפסת בבחירת הנדל"ן שלכם

  העדר קרקעות לבניה יחד עם מחירי הדיור אשר לא עוצרים הרחיקו את חלום בית עם גינה עבור זוגות רבים ורוכשים שונים. יחד עם זאת, הצורך בפיסת קרקע ומקום בו ניתן לשבת עם קרובים או בני משפחה מחוץ לדירת המגורים לא נעלם לשום מקום וכמעט בלתי אפשרי למצוא אדם אשר יסרב למרפסת מפנקת המהווה תחליף לא רע לחצר וגינה.

  לקריאת המאמר
 • לקריאת המאמר

  אלמנטים משפטיים הכרוכים ברכישת נדל"ן

  בין אם אתם רוכשים דירה למגורים ובין אם להשקעה הרי שישנם לא מעט שאלות משפטיות הטעונות בירור בטרם נבצע את עסקת הרכישה. כידוע, רכישת נדל"ן או נכס מלווה בלא מעט חששות וחוסר בהירות בפרט לגבי מצבו המשפטי של הנכס והעלויות הנלוות לכך. חשוב לזכור כי לבדיקה המשפטית אודות מצבו של הנכס משמעות רבה והשלכות מרחיקות לכת.

  לקריאת המאמר
 • לקריאת המאמר

  מהי הדרך הטובה ביותר לאיתור נכס לרכישה

  רכישת נכס הן להשקעה והן למגורים מלווה באופן טבעי בלא מעט חששות והתלבטויות. תהליך רכישת הנכס פעמים רבות יכול להיות מושפע כולו מהצעד הראשון הנעשה בתהליך הרכישה וההשלכות הנובעות ממנו. בעידן של ימנו, קיימות אין ספור אפשרויות לבחירת הנכס שלכם כאשר כל דרך טומנת בחובה יתרונות וחסרונות ותתאים לרוכש לפי צרכיו ויכולותיו.

  לקריאת המאמר
 • לקריאת המאמר

  רכישת נדלן להשקעה בארץ או בחו"ל - כל המידע הרלוונטי

  שאלה מעניינת העולה לא אחת בסוגית רכישת נדל"ן להשקעה היא מהו המקום האידיאלי להשקיע בו. כבר עתה יודגש כי לא קיימת תשובה חד משמעית לשאלה זו והדבר משתנה בין משקיע למשקיע, רצונותיו, שאיפותיו ויכולותיו הכלכליות והמנטליות. במאמר קצר זה נציין ונדגיש לאיזה סוג משקיע מתאים רכישת נדל"ן אל מעבר לים ולאיזה מומלץ להתמקד בגבולות ארצנו.

  לקריאת המאמר
 • לקריאת המאמר

  איך לבחור נדל"ן להשקעה

  זה לא סוד כי ערך הנדל"ן במדינה ישראל עולה בהתמדה ובעשור האחרון רשמו מחירי הנדל"ן עליה של מאות אחוזים. הצפי לשנים הקרובות בקרב מחירי הנדל"ן אינו מצביע על האטה בקצב מחירי הדיוק כך שלאלו המעוניינים בהשקעה בתחום הנדל"ן בהחלט מדובר בחגיגה של ממש. היצע הדירות להשקעה יחד עם ריבוי האפשרויות הקימות בשוק גורמים לא אחת בקרב המשקיעים להתלבטות בבחירת אזור ההשקעה המועדף, סוג הנכס להשקעה ועוד שאלות כבדות משקל הדורשות בירור בטרם הרכישה. במאמר קצר זה, ננסה לפשט כל שניתן את התהליך ההכנה לרכישת נדל"ן להשקעה. נראה מהם השיקולים שיש ליתן אליהם את הדעת כאשר ניגשים לרכוש נכס להשקעה ולבסוף נמליץ על דרך אשר לטעמנו יכולה לסייע לכם בבחירת נכס מוצלח.

  לקריאת המאמר
 • לקריאת המאמר

  היתרונות בשירותי תיווך ברכישת נדל"ן

  הרבה אנשים יאמרו מי צריך מתווך, למה לי לבזבז כסף עבור שירות זה ועוד הרבה סיבות לתרץ את הסיבה לא לפנות למתווך מקצועי בעת רכישת דירה. האמת היא, שמבחינת עלות מול תועלת ישנם יתרונות רבים לרכישת נדל"ן באמצעות מתווך אשר בסופו של יום יחסכו לכם לא מעט כסף וכאבי ראש.

  לקריאת המאמר
 • לקריאת המאמר

  בעלי המקצוע שיש להכיר טרם רכישת נדל"ן

  עבור רובנו, רכישת נדל"ן היא פעולה הנעשית פעם בחיים ולרוב יהיה זה מדובר ברכישת דירת מגורים או בית פרטי. כמובן שרכישת נדל"ן יכולה להתבצע גם על ידי משקיעים מנוסים אשר מעוניינים למנף ולהגדיל את הכספים שברשותם. בכל אופן, בין אם זו הפעם הראשונה שתרכשו נכס או בין אם לאו, רצוי שתכרו את רשימת בעלי המקצוע הרלוונטיים שתתקלו בהם במהלך רכישת הנדל"ן.

  לקריאת המאמר
 • לקריאת המאמר

  כל הסיבות לרכוש נדל"ן באמצעות מתווך

  בעולם בו אופציות הנדל"ן נמצאות בכל פינה אין ספק כי בחירה נכונה ומוצלחת ברכישת נדל"ן מתחילה בצעד הראשון והוא בחירת הנכס המתאים והראוי ביותר עבורנו. רכישת נדל"ן יכולה להיות הן לצורך אישיים כגון מגורים והן לצורך השקעה ומינוף כספי חיסכון השוכבים בעו"ש בחוסר מעש.

  לקריאת המאמר
 • לקריאת המאמר

  בחירת דירה למטרות השקעה - מה חשוב לדעת?

  השקעות אישיות בענף הנדל"ן, הפכו בשנים האחרונות לאחד מאפיקי ההשקעה הפופולאריים ביותר בישראל, וזאת לנוכח העלייה המתמדת במחירי הדיור בישראל במהלך העשורים האחרונים ולנוכח הריבית הנמוכה המוטלת על הלוואות משכנתא המיועדות לרכישת דירה להשקעה. יחד עם זאת, בחירת דירה למטרות השקעה, היא פעולה נדל"נית החייבת להיעשות בהתאם לתקציב ההשקעה העומד לרשותכם ובהתאם לבחינת כל האפשרויות העומדות לרשותכם לצורך רכישת הדירה.

  לקריאת המאמר